BaLConn Team

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

BaLConn Team

Post by stara »

Poštovane korisnice,
moram vas obavijestiti kako sam vođenje foruma u potpunosti prepustila BaLConn Team-u u kojem trenutno rade dva administratora i tri moderatora.

Funkcije Administratora i Moderatora obavljaju korisnice ovog foruma a na anonimne nickove odlučile su se kako bi one kao korisnice mogle nesmetano pisati po forumu bez problema koje neminovno donosi bilo kakav admin/mod status.

Članice Balconn Team-a su sastavile pravila koja će primjenjivati u svome radu a probleme će rješavati u skladu sa pravilima i međusobnim dogovorom.
Moja uloga unutar BaLConn Team-a svodi se isključivo na tehničku podršku tako da, iako mogu izreći mišljenje o nekim temama ili problemima, moje mišljenje za BaLConn Team nije obvezujuće niti je relevantno i procesu donošenja odluka, budući da sam se u potpunosti odrekla prava glasa unutar Team-a.

Za sve buduće želje, rješavanje problema i slično, možete se PP-om obratiti nekom od: administratora ili moderatora.

S korisničkog imena stara ću vam se ubuduće obraćati isključivo prema nalogu i odobrenju BaLConn Team-a.
Smatrajte ovo mojim definitivnim odlaskom sa upravljačke funkcije na ovom forumu.

Ova tema će ostati otvorena ukoliko imate nekih pitanja na koje će vam odgovore davati administratori i moderatori.
:galeb:
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: BaLConn Team

Post by zenia »

fuck, ode mi protekcija :ocaj:
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
Post Reply