e-pušiona

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

e-pušiona

Post by ow »

mi odavne prešle na e-cigarete (prije 5 mjeseci)
nagovorila nas beri i fala joj

Najviše volim pušit po Konzumu i Merkatoru a jednom sam čak i u čekaoni suda :cer:
Najbolja aroma mi je Maxx Blend a najgora neka koju sam naručila jer su rekli da je najpribližnija pravoj cigareti a ispalo da smrdi ko neoprana i smočena pepeljara :hihi:

Drago mi je što nam više ništa ne smrdi po ciharetama (ured, auto) a valjda ni stan jer su dijete i Tomo isto prešli a e-pušilice ali mi ne smeta kad netko zapali.
Čak mi se sviđa miris cigarete toliko da poželim povući dim.
Al kad sam par puta povukla dim - odvratno mi je smrdilo :jooj:
Za sad nas ovdje na BaLConn-u ima 5 (ako honky nije odustala) za koje ja znam pa je ovo tema za nas i sve one koje zanima e-pušenje
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

Nisam odustala, strgale su mi se obe baterije, pa sam našla na taobao-u zamjenske za cca 9 kn. Sad punim prvu. Dok sam čekala da dođu, opet sam pokleknula pred nikotinskim štapićima, ali mi se pućkanje daleko više sviđa, nema smrada, suhih ustiju, super fine arome e-tekućina i više me relaksira nego prave cigarete.

Kupujem koncentraciju 12 mg, i pućkam isključivo flavorizirane e-juices. Najdraži su mi sa aromom manga, cinnamon bread, vanilije i mentola. Hjela bih probati i "slane" varijante - pizza, pečeni picek, hamburger. :laugh: Kaj sve ne budu zmislili. :laugh:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

jel ima neki taj taobao a da nije pisan onim kineskim žvrčkama?
daj link :cer:

i nama je do sada riknulo obilje baterija - al sve to košta daleko manje nego cigarete
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: e-pušiona

Post by laura »

Za 9 kn? :zbunj: Šalji odmah šleper :laugh:

Meni je božanstvena aroma 'cigar passion' :blindlove: , ali za pušenje mi bolji max blend, nemam pojma zašto kad je samo aroma u pitanju.

Čitala sam negdje da arome cimeta oštećuju pleksiglas ( nacikne ), a baš me vuče da probam :roll:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

ow wrote:jel ima neki taj taobao a da nije pisan onim kineskim žvrčkama?
daj link :cer:
Erm, nema, to je kineski ebay. I moraš imati debitnu ili kreditnu karticu u kineskoj banci da bi mogla naručiti. Iz Hrvatske možeš jedino preko taobao posrednika, ne znam koliko se to isplati uopće.

Aj dobro, bum ti ja kupila par aroma sljedeći put kad ću naručivati, pa ću ti poslati. Ne bi zbog tebe, ali da Lauru počastim. Ostavi svoju adresu u režiji. :)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

Pa kako ne bih imala kreditnu i debitnu u kineskoj banci. Ostalo mi još kad sam Konfučiju pomagala pisati one njegove knjižurine samo ne znam dal još vrijede :cer:

Ne trebaju mi arome nego baterije po 9 kuna.
ok, preživjet ću valjda nekako ako se ti ugradiš u cijenu sa 7 lipa po komadu :cer:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: e-pušiona

Post by laura »

honky wrote: Aj dobro, bum ti ja kupila par aroma sljedeći put kad ću naručivati, pa ću ti poslati. Ne bi zbog tebe, ali da Lauru počastim. Ostavi svoju adresu u režiji. :)
:stid: :hihi:

Ma lako za arome, nego tih baterija nikad dosta, ili smo mi ko tvornički dimnjaci :cigara:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

ow wrote:
Ne trebaju mi arome nego baterije po 9 kuna.
Ma da ti ne bi još i to slala. OK, nisu 9 kn...10 yuana je oko 9,75 kn. Ja koristim ove, za EGO-T tip e-cigareta: http://item.taobao.com/item.htm?spm=a23 ... s=1#detail

Čekaj malo da napunim pa testiram, inače ih prodaju od 25 RMB pa naviše, slutim da to k... ne valja. :laugh:

Ali ozbiljno ti velim, htjela bih poslati Lauri par komada e-juices, ipak smo mi kolegice po "Cuisine". :jee: Naručivat ću možda sljedeći mjesec, pošalji mi adresu u inbox, jer sam već zaboravila kak doći do tebe.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

laura wrote:
Ma lako za arome, nego tih baterija nikad dosta, ili smo mi ko tvornički dimnjaci :cigara:
Tipujem na drugu opciju. Sad si mi se i ti nakalemila s tim baterijama, begam ja iz ove teme dok mi se još nije neka pametnjakovićka javila u inbox da bi i ona koju bateriju. Ne može. :stara:

Lauro, ako hoćeš aromu pečenog piceka ili zeleni čaj, javi mi se. :) Aj bok.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: e-pušiona

Post by laura »

honky wrote: Lauro, ako hoćeš aromu pečenog piceka ili zeleni čaj, javi mi se. :) Aj bok.
:laugh: :laugh: j...š aromu piceka, to te samo nadraži, to ćemo ostaviti za Jelinu temu :rofl:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

Mislim da su to iste ove koje smo mi zadnje kupile al smo ih mi plaćale 5 dolara...
A nama su one iste kao i one koje smo plaćali 11

što jeftinije - to bolje jer će svakako riknut
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

laura wrote:
:laugh: :laugh: . j...š aromu piceka, to te samo nadraži, to ćemo ostaviti za Jelinu temu :rofl:
Slažem se, mislim da te tek to razjari pa odmah moraš stući cijelog pečenog piceka :laugh: :laugh:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

bolje pečena kokoš nego fluorescentni - radioaktivni sladoled :cer:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: e-pušiona

Post by honky »

ow wrote:bolje pečena kokoš nego fluorescentni - radioaktivni sladoled :cer:
Image

Ili još bolje, napuniš dvije cigare, u jednu uliješ aromu pečenog piceka, u drugu pečenog krumpira. Pućkaš naizmjence. Nakon toga popušiš malo cheesecakea i "zaliješ" sa aromom limunade. Najedeš se i napiješ za manje od 1 kune i 0 kalorija. Mislim da sam otkrila savršenu dijetu.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

Bolje da si nabaviš štake i staviš pored vage.
Uzmeš štajke prije nego staneš na vagu i vaga uvijek pokazuje 55 :daa:
provjereno isprobano :hihi:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: e-pušiona

Post by naturale blonde »

puno djelova je u tim malim napravicama
komplicirano
i opasno
ako se mene pita
:daa:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: e-pušiona

Post by ow »

hehehe ti ionako ne pušiš :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: e-pušiona

Post by laura »

naturale blonde wrote: i opasno
ako se mene pita
:daa:
I tvoje hodanje je opasno po zdravlje pa svejedno hodaš :hihi:

@ E da, i prestala sam kašljati otkad sam prešla na e-cigarete :super:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: e-pušiona

Post by naturale blonde »

laura wrote: I tvoje hodanje je opasno po zdravlje pa svejedno hodaš :hihi:

@ E da, i prestala sam kašljati otkad sam prešla na e-cigarete :super:
a ma nemoj

sta fali mom hodanju

:klep:
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: e-pušiona

Post by Bubble »

Prešla sam na e-cigaretu od nedavno iz prakticnih razloga....došla je zima i sada pušim u zatvorenom prostoru i nema više smrada i luftanja.

Mana je što neznam koliko popušim......ne znam kolika je normalna doza....prije sam ugasila cigaretu....mislim da pretjeram i predoziram se nikotinom :djurdja:
Sada znam i čemu služi zdjela!
Post Reply