Razgovori sa samom sobom

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
Post Reply
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Razgovori sa samom sobom

Post by Jelena-E »

A zbog cega ja to radim?
Samoj sebi pravim pritisak i ocekujem toliko kao da sam ja neko ko mora po svaku cenu da nesto ucini. Sto puta sam sebi rekla Jelena pusti, nauci da se prepustis al ne...

A kad vidim da neko drugi radi tako nesto ja u sebi ponavljam "ne to je pogresno, ako te nesto iritira i ne ide onako kako bi ti zelela onda moras da naucis da ne reagujes automatski nego bas suprotno, spusti loptu i sacekaj sve ce doci na svoje. Magicna rec STRPLJENJE"....ufff

Pa sto tako lepo ne mogu to i da primenim na sebi nego ko svaka budala pamtijem kad su drugi u pitanju. :stara:
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by nedodirljiva »

ak te tješi ima jos i gorih od tebe kad je strpljenje u pitanju.. :mah: :) :cer:

a sto se naslova tice.. mogu samo stavit jednu prigodnu.. :tadam:

Image

:zmig:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by naturale blonde »

bolje ne imat sa svakim posla
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ček, ček, ovde je da pričate same sa sobom al' mogu da čitaju i drugi, a kad je previše privatno onda pošaljete same sebi pp ili ja ne kapiram poentu ove teme?
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by Jelena-E »

Jel moguće da se ne slažem i ne pronalazim apsolutno ni u čemu u čemu se savremeni svet pronalazi....

Slušam danas kako govori "Vozim porše, nosim rolex, to definiše ko sam." Kad se nisam srušila sa stolice. Kako to definiše ko si?
Onda malo razmislim ako mu oduzmeš taj porše i taj rolex šta ti ostane... jedan prsečan ne tako lep i ne tako pametan čovek....

Ma merak bi mi bio da uzmem te Karl Lagerfeld majice i da ih dam onim cigančićima ispod pruge da nose. Al morala bih prvo da ih ukradem jer nikad u životu ne bih dala pare za nešto tako.

Od kud sam ja zalutala tu?
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by Instinct »

Kad želim porazgovarati sa nekim pametnim porazgovaram sa sobom. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by Jelena-E »

Potreban mi je neki, htela sam reci mentalni ali ne mentalni celokuoni stimulans na sve tri ravni, neka promena, nesto sto bi mi privuklo paznju pre nego sto u potpunosti otupim, zaglupim i pretvorim se u svinju. Cuti, spavaj, radi, jedi...
Uzasam se svakodnevice. Sad bih sve da srusim pa ponovo iz pocetka.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Razgovori sa samom sobom

Post by renata »

di bi ja završila da pričam sama sa sobom :hihihi: :pobjednik2: :zaba:
Post Reply