bez naslova

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
Post Reply
caca
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 06 Nov 2013, 01:08

bez naslova

Post by caca »

nemam naslov, nemam nikakvu posebnu nameru zasto pisem bas ovde veceras...
u stvarno, lazem.
pisem pricu. pocela sam jednu erotsku scenu. to je tesko kao da kopam. sve dotle je islo lako. mogu da dokumentujem odlomkom. ali, sada stoji danima ta scena i ni da se mrdne odatle.
shvatam da to nece ici tako lako, jer moj um odbija da pise takvo nesto. masta tu zacuti, baksuzasto.
mozete li pomoci nekim predlozima, film mi nece mnogo znaciti, treba mi bas pisana rec.
moja zahvalnost ce uslediti.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ha?
caca
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 06 Nov 2013, 01:08

Re: bez naslova

Post by caca »

fireandice, nemoj sada da me zbunjujes takvim pitanjima...
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: bez naslova

Post by nedodirljiva »

caca wrote:nemam naslov, nemam nikakvu posebnu nameru zasto pisem bas ovde veceras...
u stvarno, lazem.
pisem pricu. pocela sam jednu erotsku scenu. to je tesko kao da kopam. sve dotle je islo lako. mogu da dokumentujem odlomkom. ali, sada stoji danima ta scena i ni da se mrdne odatle.
shvatam da to nece ici tako lako, jer moj um odbija da pise takvo nesto. masta tu zacuti, baksuzasto.
mozete li pomoci nekim predlozima, film mi nece mnogo znaciti, treba mi bas pisana rec.
moja zahvalnost ce uslediti.
:dakle: hmm.. si bila u onoj temi "prljava pitanja"? .. :hihi: tam imas jbt svega.. :daa: cak su nekog i zadavili :daa: al brijem da je bilo iz strasti.. i izlupali šakama tak nest.. :scratch: nisam vise ziher.. :cudise: a sram me ic tam citat opet.. :stidise: :hihi: ak tam ne nadjes inspiraciju ne znam di ces :daa:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Intermezzo

Post by fireandice »

Svaka tema svoj turbo-folk ima.
phpBB [video]
caca
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 06 Nov 2013, 01:08

Re: bez naslova

Post by caca »

hvala, pogledacu tamo...
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: bez naslova

Post by renata »

ćao caca :)
drago mi da si ovdje sa nama,
rado pročitam što napišeš
:yeah:
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: bez naslova

Post by Lea »

:hohoho: :hohoho: :hohoho: "cak su nekoga i zadavili" :lol: nedodirljiva, najjaca si :hohoho: ot: caca, sretno s tim...
nedodirljiva wrote:
:dakle: hmm.. si bila u onoj temi "prljava pitanja"? .. :hihi: tam imas jbt svega.. :daa: cak su nekog i zadavili :daa: al brijem da je bilo iz strasti.. i izlupali šakama tak nest.. :scratch: nisam vise ziher.. :cudise: a sram me ic tam citat opet.. :stidise: :hihi: ak tam ne nadjes inspiraciju ne znam di ces :daa:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Post Reply