Bez interneta

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Bez interneta

Post by Aryanim »

Neznam jel ima neka slicna tema vec, mozda je bilo koji put pitanje postavljeno.
Znaci sta bi radile da nema interneta? Npr. Nesto se desi i nestane internet na barem 2 tjedna, znaci ostala je struja i sve funkcionira al internet ne, naravno samo zamisljamo da se tako desi :hihi: svi smo stalno na mobitelima na internetu na fb itd. I odjednom puf nema vise.

Mislim da bi ja prvo imala malo kao neku krizu al kratku jer nemogu na net tipa jedan dan do 2 a onda bi se nadam se primila vise knjige, setnji i razgovora u zivo. :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Bez interneta

Post by Arizona »

Vise bih razgovarala telefonom. :cer: Navikla bih se naravno, vise vremena za biti vani... Eh sad, da si postavila pitanje da moramo nastaviti zivjeti bez interneta, to bolje da ne odgovorim. :hihihi:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Bez interneta

Post by laura »

Jupiiiiiiiiii, godišnjiiiiiiiiiii :yeah:
Morala bih izvaditi riječnik stranih riječi iz naftalina :dakle: , ako krenem čitati pa naiđem na zagonetku.
Možda bih imala crve pa išla van...
Trebalo bi da to traje duže od 2 tjedna :basi:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Bez interneta

Post by Jelena-E »

Sve neka teska pitanja na ovom forumu :jooj:
Gde znam sta bih...
Definitvno ovo sto kaze laura, Vujaklija bi opet postao akutelan i "Hiljadu zasto, hiljadu zato"

I sama sam se cesto pitala sta bih ne samo sa aspekta informacija koje nedostaju nego o cemu bih mislila, jer uhvatim sebe da od ranog jutra prebiram po telefonu i negde oko 11 sati meni je glava vec puna nekog djubreta, a to djubre je postalo iritantno.
10 stvari koje morate da znate o...
Zasto sam uradio ovo ili ono?
Evo sta je neka ubudala iz tunguzije rekla nekoj drugoj budali.
Kako da napravite glupost koja vam uopste nije potrebna od stvari koje imate kod kuce?

Kad malo bolje razmislim nedostatak interneta sa neke korisne strane kad tacno znam koju informaciju zelim bi bilo tesko premostiti. S druge strane kad ne znam sta bih sa sobom pa onda krenem da gledam ovo pa ono, cisto gubljenje vremena, to mi sigurno ne bi nedostajalo

Imam jednu malu svesku, koju zovem mala knjiga recepata, pa u nju zapisujem sve ono sto smatram zanimljivim, a moze se dogoditi da postane nedostupno jednog dana, pa eto to je moj kec iz rukva za takve situacije.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Bez interneta

Post by Aryanim »

Vjerujem da bi se izvlacile stare knjige, biljeske a tek recepti :cer: trazila bi i bakinu knjizicu s receptima a ne kopat po internetu hahaha

E da, a kad bi to potrajalo da smo bez interneta pa opet dogovori kada cemo na kavu kada cemo se vidjeti, al vjerujem da bi onda i kave kak da velim bile kvalitetnije, i nebi bilo u zadnji cas neko javlja e nemrem doc nego bi se drzali dogovora :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Post Reply