Traume iz djetinjstva

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Traume iz djetinjstva

Post by ow »

Moja najveca trauma iz djetinjstva je ta sto su za Uskrs svi imali sarena jaja samo ja nisam :andj:

Koje su vase traume?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Traume iz djetinjstva

Post by hellen_stewart »

Draga ow,da ne povjerujes ali i ja sam plakala sto na taj dan jedina nemam jaja,ali bile su dobre komsije pa su mi donosili redovito,tako da sam osjetila tu radost tucanja :hihi: Pored te imala sam jos jednu traumu,nikad mi nisu htjeli kupiti poni bicikl a tako sam silno zelila narančasti :one:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Traume iz djetinjstva

Post by djurdja »

strasno sam zeljela škotsku suknju na falde s velikom zihericom, a dobila sam ju tek kad je izasla iz mode :ljutimse:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Traume iz djetinjstva

Post by natasa »

Polazak u školu.
I dan danas se stresem kad treba da prodjem pored moje osnovne škole. :galeb:
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Traume iz djetinjstva

Post by trag_u_beskraju »

imam traumu od guski jer sam kao mala išla kod susjede koja je imala guske i taj dan sam imala na sebi crvene kratke hlače , zatim su se guske odnekud pojavile jedna me uhvatila za moje crvene hlačice i povukla mi ih dolje ,a druge guske su me štipale za rit , susjeda je čula moj plač i spasila me :patnja:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Traume iz djetinjstva

Post by laura »

djevojcice u vrticu mi nisu dale da se igram sa njima u zenskom kutku, tjerale su me :one:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Traume iz djetinjstva

Post by hellen_stewart »

laura wrote:djevojcice u vrticu mi nisu dale da se igram sa njima u zenskom kutku, tjerale su me :one:
pas im mater,namirisale su da si lezba :stara:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Traume iz djetinjstva

Post by la pittura »

sto su me stavljali na gol da branim :ljutimse: a bila sam odlicna u napadu i sto bi nakon zavrsene tekme svi pisali stojeci oko vrbe a ja nisam mogla :cer:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Traume iz djetinjstva

Post by cube »

popnem se na drvo - a ne znam sici :smrc:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Traume iz djetinjstva

Post by laura »

cube wrote:popnem se na drvo - a ne znam sici :smrc:
:lol:
OT znam neke koji su mislili da znaju sici pa je to zavrsavalo raznoraznim lomovima :hohoho:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Traume iz djetinjstva

Post by djurdja »

bila sam učlanjena u zbor i bas sam lijepo pjevala, dok nisam počela mutirati, ne sjecam se sad u kojem osnove i naprasno su me izbacili iz zbora :smrc: i imam joj jednu najvecu traumu kod primanja u pionire ali nju me sram iznositi ..sva sam jadna istraumatizirana i opće mi se ne svidja ova tema :belj:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Traume iz djetinjstva

Post by laura »

:lol:
OT imam ih i ja, mogla bih napisati kratke price, a ona tvoja iz pionira je :super: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Traume iz djetinjstva

Post by djurdja »

a iz primanja u omladince ..bili smo u jasenovcu i morali smo plesati kozaračko kolo i pjevati..znaš ono , jedna uđe u krug, započne oj kozaro.. pa se zbor svih ostalih pridruzi.. i sve to pred očima turista... jedini smo to morali raditi, to plesati i urlikati pred svima ..majketi ..necu više :ljutimse:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Traume iz djetinjstva

Post by laura »

luda si, pa tko bi te vise i primio u omladince :pomak:
OT ja sam u pionirima htjela posto poto obuci nove bijele cipele koje su mi bilo velike za dva broja (a imala sam stare koje nisam htjela), pa mi je mama nabila pamuka ispred prstiju u novim cipelama, a kako sam bila mrsava tako su se isticale samo ogromne cipele i kvrgava koljena :hehehe:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Traume iz djetinjstva

Post by djurdja »

laura wrote: ogromne cipele i kvrgava koljena :hehehe:
oh kako cvatko :cupid:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Traume iz djetinjstva

Post by laura »

djurdja wrote:
laura wrote: ogromne cipele i kvrgava koljena :hehehe:
oh kako cvatko :cupid:
al' sto mi je suknjica bila lijepa... :roll:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Traume iz djetinjstva

Post by la pittura »

:lol: :lol: :lol:
ovo je odlicna tema. slatko ste me nasmijale jutros :)
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Traume iz djetinjstva

Post by djurdja »

a oni grozni crni jednodjelni dresovi za fizički odgoj, prestrasno nesto. pošto sam bila jako mršava, kao većina moje generacije tada, no ja ekstremno, totalno nerazvijeno derle, svaki mi je bio prevelik i iz njega su virili štapići od ruku i nogu, visio mi je na guzici, a nabirao se na mjestu koje nije pristojno spomenuti i fakat me traumatiziralo to nositi :ljutimse:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Traume iz djetinjstva

Post by ow »

laura wrote:
cube wrote:popnem se na drvo - a ne znam sici :smrc:
:lol:
OT znam neke koji su mislili da znaju sici pa je to zavrsavalo raznoraznim lomovima :hohoho:
:crvenkapa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Traume iz djetinjstva

Post by ow »

laura wrote:
djurdja wrote:
laura wrote: ogromne cipele i kvrgava koljena :hehehe:
oh kako cvatko :cupid:
al' sto mi je suknjica bila lijepa... :roll:
jel skotska plisirka? :nau:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Traume iz djetinjstva

Post by zujalica »

djurdja wrote:a oni grozni crni jednodjelni dresovi za fizički odgoj, prestrasno nesto. pošto sam bila jako mršava, kao većina moje generacije tada, no ja ekstremno, totalno nerazvijeno derle, svaki mi je bio prevelik i iz njega su virili štapići od ruku i nogu, visio mi je na guzici, a nabirao se na mjestu koje nije pristojno spomenuti i fakat me traumatiziralo to nositi :ljutimse:

Da,sjećam se tih smiješnih dresova :cer:
Sve nekako,ali je problem bio kako na vrijeme stići do wc-a? :zbunj:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: Traume iz djetinjstva

Post by TempusVernum »

mene su do desete zakljucavali kad bi isli radit. srica i brat je ima tu torturu u svoje vrime pa mi je skopira kljuc racunajuci ako san na njega ovako il onako cu izac, bolje ovako. nisan izigrala povirenje i niko nije strada, na vrime san uvik nazad bila :cer:

kad bi nalsa crva u trisnji mama bi ga izvadila i ugnjecila 'ma di je crv?' ako nastavin prigovarat ide objasnjenje: 'to je od sladora' popraceno dernjavon.. onda caca uleti i zgrabi iducu u kojoj naden crva i pojede je skupa s njime i kosticon samo da ne mora to slusat vise

nikad me nisu mlatili, mama je imala svoje sajko metode :roll: dvi su mi se urizale u pmacenje: ustipne nokat na malon prstu il povuce za kosu, al na slipoocici
Last edited by TempusVernum on 16 Apr 2012, 02:55, edited 1 time in total.
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: Traume iz djetinjstva

Post by TempusVernum »

umalo nisan zaboravila cacino uspavljivanje jednolicnin i neumornin 'zzzzzzzz...' na uho, mora si zaspat nije bilo previse izbora. ah tata <3 ko je vidija price za laku noc :lol:
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Traume iz djetinjstva

Post by cube »

prvi i zadnji put kad mi je mama obukla haljinu. obdaniste. roza haljinica. strample. vratila se kao najprljavije dijete u istoriji bosanskih obdanista. i hercegovackih vjerovatno. :ocaj:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Traume iz djetinjstva

Post by renata »

kako se u Dalmaciji ne zaključavaju vrata od kuće,tako sam ušla kod suside,i nju i muža
zatekla ovako nekako:ona prislonjena na zid,noge razbacane u zraku/čak,mislin da joj je jedna noga i visila u zraku/
a,on priljubljen uz nju,pantalone doli ,na podu-i,ispuštaju neke zvuke-mogu to napisat u dijalektu :cer:
Danas mi je to erotično,a sa osam god-je bilo traumatično.
Post Reply