ljubav

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: ljubav

Post by renata »

nedodirljiva wrote:ma nije cak to sto ju je prevario.. nego su mi te fraze "tek sad sam skuzio/skuzila" sto hocu i sto volim.. sto sam izgubio i bla bla.. kao teek saad.. :roll: jer do sad nisam znao/znala.. :roll: yeah right .. ne znam kolko glup moras bit da pušiš te fore :jooj: :roll:
mislim da svi jako dobro znamo sto radimo, kad radimo i zasto nesto radimo.. samo kaj se volimo napravit glupi.. pa ak prođe prođe :roll:
ja sam sklona "popušiti"takvu sladunjavu pričicu,za koju znaju i vrapci na grani
da nema veze sa istinom,a još manje sa "zdravom"pameću.
e sad-zašto?
zato što znam da je to "celofan"da se drugačije kaže da te osoba,zapravo,i ne voli,
da zapravo i nije joj stalo do mojih vrednota niti ih vidi.
al,eto vjerujem u tu drugu šansu-ako se stvari ponovo postave bar na nekoj iskrenosti,
da možemo uspijeti.
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: ljubav

Post by nedodirljiva »

ja sam nekoliko puta cula tu foru.. nakon generalnih sranja.. i nekih postupaka.. za koje sam slušala "nikad se nece ponovit".. itd. itd. i one fore totalno razumijem sada svoju grešku i da nije trebalo tako bla bla.. i slavna rečenica "tek sadd sam skuzila/skuzio sto sam izgubio" .. i sto zelim.. :roll:

ali za mene je vec gotovo to u glavi.. sto se tog tice.. jbg. zato kazem za sebe da sam drasticna.. jer mogu shvatit ajd jednom,, o cemu god da se radi... al dva/tri puta .. ma daj.. :) .. čista kalkulacija i ono ajmo se "pravit glupi" mozda prodje.. :)

al ono bas kako si napisala svi smo svjesni da je to celofan u koji se pokušavaju zamotati vlastiti interesi u tom trenu i ovisi samo o tome koliko si u tom trenu ti jaka da, ili odrežeš takvu situaciju, ili se mučiš i dalje.. al ishod je uvijek isti.. "razlaz" ..

imala sam slicnu situaciju kod bliske prijateljice.. gdje je jedna strana skrivala drugu od obitelji.. iako se radi o hetero vezi.. i nekoliko prekida.. mirenja.. i na kraju konačan prekid.. svima okolo je bilo jasno da ce to tako završit, eto samo toj prijateljici "kao nije" .. a jbg..

ja sam skuzila po nekom svom iskustvu da je bolje odmah odrezat to u startu nego se "mučit" još mjesecima.. koliko god boljelo .. uštediš puno vremena i živaca sebi.. :super: jer ja onak.. "ne zivim.. nit želim živjet u mašti.. zivim.. i želim zivjet u stanu" :cer:

a takvi ljudi imaju uvijek isti profil i slicno ponašanje.. rade iskljucivo sve po svom,, jedno pričaju.. drugo rade.. trece misle.. ja bjezim od toga..

isto tako mislim da je u ljubavi najvaznije i prijateljstvo.. jer ako mi ne mozes bit prijatelj.. ne mozes mi sigurno biti nit zivotni partner/partnerica.. al to je opet tema za sebe :) ..

mislim da smo se vec i sad udaljile od prvobitne teme tako da eto hehe necu vise filozofirat :)
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: ljubav

Post by naturale blonde »

puno filozofije oko jedne male rijeci.....
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: ljubav

Post by renata »

naturale blonde wrote:puno filozofije oko jedne male rijeci.....
oko još jedne riječi se isto puno filozofira :hihihi: :laugh:
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: ljubav

Post by nedodirljiva »

naturale blonde wrote:puno filozofije oko jedne male rijeci.....
imas pravo.. previse :cer: :daa:

"za ljubav definitivno nije potrebno puno rijeci" :daa:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
Post Reply