Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
peyton2017
vrtic
vrtic
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2017, 15:58

Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by peyton2017 »

Pozz svim članovima... reklo bi se da sam nova, ali ne, redovno vas pratim ali nisam se nikad registrirala...
Moj problem ili ne, je sljedeći, radi se o tome da sam zaljubljena u 30 godina stariju ženu... Poznajemo se već duže vremena i bilo je tu svašta. Od slučajnih poljubaca u usta, do držanja za ruke... Do svađa, mirenja i tako dalje...
Ne znam kako da se postavim i šta da radim. Ona naravno ne zna da sam ja zaljubljena i da ludim za njom. Problem je također što su i moje emocije promjenjive. Ponekad čežnju i želju za njom ne mogu smiriti, a ponekad mi se sve to gadi i sama sebi se gadim... Isto tako ne znam ni njeno istinsko mišljenje o lgbt populaciji. Jer jedno vrijeme nije to podržavala sa sada kao podržava... Najviše bih voljela znati šta ona osjeća !
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by Arizona »

Dobrodosla!
Situacija je komplikovana. Sta bi ti zeljela da se desi izmedju vas dvije?
peyton2017
vrtic
vrtic
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2017, 15:58

Re: Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by peyton2017 »

Arizona wrote:Dobrodosla!
Situacija je komplikovana. Sta bi ti zeljela da se desi izmedju vas dvije?

Hvala puno na dobrodošlici :super:
Da, situacija je itekako komplikovana :ha: Želim reći da sam i ja udata i imam 30 godina .
Šta bih željela ? Nekad je želim sa tolikom strašću; a nekad bježim od toga... a isto tako BOJIM SE KAD POMISLIM DA BI IMALE NEŠTO VIŠE NA JAVI, A MAŠTAM O TOME. Poznajemo se 10 godina, i 10 godina se borim sa tim...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by laura »

Hej peyton :yeah:

Joj da, jako je komplicirano. Pola sata sam mozgala šta pametno da ti kažem al moram priznati da ništa nije dovoljno pametno. Šta god napravila moglo bi imati negativne posljedice. Po tebe i po nju. S druge strane pretpostavljam da ti je postalo neizdrživo nalaziti se u njenoj blizini.
Bilo bi idealno da imaš toliko povjerenja u nju da možeš otvoreno razgovarati. To bi te rasteretilo bez obzira na ishod. Ali to moraš sama procijeniti.
Moraš odvagati šta ti je bitno, koliko ti je bitan brak, koliko bilo šta drugo u tvom životu...
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by Aryanim »

:yeah:

To sto kaze laura teska komplicirana situacija, tebi bi mozda i bilo dobro da porazgovarate otvoreno ako je to moguce mozda ce tebi "past kamen sa srca" kad sve kazes, al moze negativno zavrsit, bar ces znat gdje si i sta po tom pitanju.
A opet moras bar pokusat dokucit sta ti je bitno, brak, prijateljstvo, ti il sta sve.
Ako imas s kim razgovarat onda razgovaraj, pisi ovdje, samo nemoj drzat sve u sebi :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Zaljubljena sam u udatu stariju ženu :cupid:

Post by Lea »

Off: Nova tema :pepsi: Super :)
Btw. dobrodosla.

OT: Zeznuta prica. Ne znam sta bih ti savjetovala. Mozda je ovo sto je Laura navela, dobro rjesenje. Skupi hrabrosti, priznaj joj sto osjecas i probaj s njom razgovarati. Druge opcije, nema. Zapravo ima, mozes sutjeti o tom i nadati se da ce te proci... Al sutnja je bezveze skroz... sa svakim se moze popricati iako to zna biti zajebano ukoliko te strah prici i otvoreno reci sta i kako... S druge strane te mozda samo intrigira i mozda bi te prestala intrigirati s vremenom, da se nesto konkretno dogodi medju vama... Nemam pojma.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Post Reply