Kako izgleda vas idealni provod?

Gdje izaci i kako se zabaviti. Preporuke i iskustva iz prve ruke.
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Kako izgleda vas idealni provod?

Post by zmajka »

Neću prva...prvo vi!
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
shiva
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 04 Jan 2005, 01:35
Location: okolica zagreba
Contact:

ah

Post by shiva »

moj idealni provod? hahah,uh,obozavam mjesta s dobrom live svirkom :band: uz to,je naravno potrebna dobra ekipa i dobra cuga :beer:

otkrila sam novu cugu,hehe,dumdum votka/sampanjac,odlicno je...

ali jedva cekam svoj prvi odlazak u global da vidim kakva je tamo ekipa..oce ko sa mnom? :mrgreen:
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Idealni provod by zmajka

Zagreb:
Ok...skupim neku dobru ekipu. Neću sad nabrajat koje bi lezbe pozvala jer bi me sigurno onda neka koju ne nabrojim mrko pogledala (ovako :evil: ) ali svakako mora ići Bivąa Trudnica. Smotamo si neąto pa na neku svirku. Recimo u Spunk na Kizu. Kako je ovo idealan provod on će svirati u srijedu. Popijemo cugu, dvije, tri, urlamo skupa sa Kizom. Vec je jedanaest pa smotamo joą neąto pa polako prema Globalu. A tamo divan spoj Balkonki, CroLica i heteroseksualke (B.T). Muzika po mom ukusu...pije se jak bambus ili...juľnjačka..uz povremene frulice tek da zamiriąi noć.
Svi su u elementu, sve ľene su na nogama i ...baą je onako kako treba biti...

Jezero Garda:
Gardaland. Pao je mrak. Prije parade i vatrometa Ixia i ja sjedimo ispred pozornice u Rio Bravu. Svira nam Onaj Naą country band. Vruće je al' baą nas briga. Pijemo mineralnu vodu San Benedeto pa smo fino osvjeľene. Kasnije ćemo joą jednom na Magic Mountain pa u camp u ąator...

Vikendica Zmajevac:
Zlobabe (i gosti) sjede okupljene oko stola. Vani je snijeg, izguątale smo se sanjkajući se na vrećama pa sada uľivamo uz vatru koja nas grije. Pikąneri je u toku.
Ixia i ja vodimo :mrgreen:
...
...
...
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

Zlo-provod= NAJBOLJI je provod
Image
cipelcug
vrtic
vrtic
Posts: 3
Joined: 29 Dec 2004, 04:47
Location: okolica

Post by cipelcug »

ja mrrrzim idealni provod jer mi je od njega uvek zlo drugi dan :mrgreen: :mrgreen:
halsted
vrtic
vrtic
Posts: 19
Joined: 19 Sep 2004, 20:27
Location: vienna

Post by halsted »

Mozda nije idealan ali je svakako fantastican...dakle,
Sarajevo(naravno), stan u vlasnistvu Small_Devil, ekipa(probrana), Mjau i njena gitara, i naravno cuga za one koji zele piti (mada se dosta puta desilo da i nije neophodna da bi nam bilo dobro) ...Jos ako Mischa i Neve ulete sa nekim mixom iz sarajevskih cevabdzinica...uhh...hahaha... :wink:

i sto bi Violla rekla, "so long suckers!"
Last edited by halsted on 13 Feb 2005, 00:16, edited 1 time in total.
small_devil
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 57
Joined: 14 Aug 2003, 10:50
Location: Sarajevo
Contact:

Post by small_devil »

Ma..... :luv:

Ma u pravu si sto se tice cuge....eto ja ne pijem (zato sto u vecini slucajeva vozim), pa sam skoro uvijek dobro raspolozena.

Uz dobro drustvo....mora mi biti lijepo :wink:

Jeste da svaki put moj stan zaplati (izgleda kao da je kroz njega prosla hrpa japanaca sa 3 atomke bombe :) ) ali i to je draga srca :mrgreen:

Kiss za sve (ovim poljupcem ne smjeram nista, hihihihihi o:D )
She's back and she's evil
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Halsted sorry zbog flekice na tvojoj tintari... nadam se da se nece vise ponoviti :rt:

Enivejz... provod...
Zima... snijeg je do bokova gdje nije razgazen... crnogoricna suma svuda uookolo... ekipa u bungalovu... nalozen kamin... sjedimo ispred sa Mjau i njenom gitarom... kompletna ekipa (trebao bi to biti veliki bungalov)... u mojoj glavi drvnara... navecer se svira, pjeva, lamprda i pije - kuhano vino, vino, pivo, bambus, tekila, vodka-tonic, mildfordov wintergenuß caj.... popodne se seta sumom, skija, borda, gruda, zajebava... ujutro spremamo kolektivni dorucak i budjenja kao sto su bila na Novoj Godini... Hal... to imas u klipovima na mobu, ne? :rt:

Ljeto....
Hvar.... i neko malo ribarsko selasce poput onog gdje sam ljetovala zadnjih 8 godina... ili mozda kamp... enivejz.
Ujutro... prvo kafa u obliznjem kafeu... pa suncanje i kupanje... zajebavanje na plazi... popodne isto... Navecer... u nekoj uvali sa gitarom i picem... pod svjetlosti zvijezda... mozda cak i nocno kupanje...

Jesen... negdje u parku predvecer ili popodne... sjediti na suhom liscu pod blagim suncem... gitara, zajebancija... vino i pivo za cugu...

Proljece... proljece ne volim jer sve pocinje da cvjeta a ja sam alergicna na polen i stalno kisem, slinim i sl... a rekla bih... negdje na vikendici koja je naravno u sumi... rostiljanje i zejbavanje....

Ili sa jednom osobom ili u velikom drustvu... sve ovo....
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
june_iks
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 64
Joined: 15 Nov 2005, 13:42
Location: zagreb

Post by june_iks »

dobar koncert i atmosfera na koncertu cini dobar provod meni
Bolujem od neizlječivog hedonizma
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

vocal house podebljan do daske,frula-lajna-cuga,frendovi. No,to tak više ne ide.Šta sam srala,srala sam, krajnje mi je vrijeme da si sredim život.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

honky wrote:vocal house podebljan do daske,frula-lajna-cuga,frendovi. No,to tak više ne ide.Šta sam srala,srala sam, krajnje mi je vrijeme da si sredim život.
:DH: join the club! :DH:
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Sa idealnim drustvom, svaki provod je idealan :DH: :beer:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Anna-Marie
CIA agent
Posts: 261
Joined: 06 Sep 2005, 11:38
Contact:

Post by Anna-Marie »

Neve wrote:Sa idealnim drustvom, svaki provod je idealan :DH: :beer:
yeah, ali...:

beachparty - tequillasunrise... chicks...

- negdje u mexicu, tortilla, tequilla, muchacha carmen...
- rulet, black-jack, 18x dupli jack, striptease...

- poolparty, uz live svirku babyshambelsa, sex, drugs, alc and rock´n´roll

svaka svirka je dobar provod... :mrgreen:
every tool is a weapon if you hold it right
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

imam vise scenarija........jedan je prvo neka klopa pa negdje na dobru svirku i to sve zaliti sa dosta alkohola.....drugi je necija vikendica ili prikladno mjesto za rostilj i razne igrice taj pocinjem rostiljem koji zalijem sa 2 gemista onada zapalim pljugu onda 2gemista........i tako dva tri dana.....party od bivse firme povodom nove godine.....
improvizacija je moj hobi
rhirhibongo
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 49
Joined: 28 Mar 2006, 11:25

Post by rhirhibongo »

jedan od idealnijih izlazaka je na prijinoj jedrilici.. usidrimo se par km od kopna.. probrana ekipa.. bonaca.. gitara.. :beer:

jedva cekan iduce lito... 8:)
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

lagani chill- negdje u lounge baru sa dragim ljudima... gin tonic s puno leda, šiša, lagani ljetni povjetarac, dobra mjuza- neki lagani funky house i zadavanje :beer:
Image
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

trenutno vise ne znam, imam osjecaj da mi je dosta provoda i trenutno bih malo mira i odmora.... pricam sa curom veceras i bla bla bla ... i zavrsim svoj monolog i pitam je kako je njen dan prosao i ona kaze isla na posao i ide kuci i ja pitam i i i ? i ona kaze da nije ona kriva sto nema zivot u kome se non stop desavaju drame nego eto tako dosadno, na posao, s posla ... e ebote nek neko uzme malo drama od mene ... eto im ...
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

lagano krenemo s nekom dobrom klopom i zaljevamo s cugom..
onda neka dobra live svirka..paziti da ne padne raspoloženje..što će reći paziti na razinu alkohola u krvi :sasmo: ..
iako slažem se ..s dobrim društvom svugdje može biti super..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Swanheart
Zlo od deteta - ego maniac
Zlo od deteta - ego maniac
Posts: 377
Joined: 07 Jul 2006, 23:48
Location: burek u svemiru

Post by Swanheart »

joooooooj poslednjih par meseci idealan provod je uvek uz puno alkohola i idealan mamurluk dan posle i prisecanje sta kako i sa kim prethodne veceri
...blah, prestajem da pijem
Don't stand in my way
With nothing to say
And think you're the world

Cheers Darlin'

www.myspace.com/_incubus_
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by Andain »

U nekakvom manjem klubu s live svirkom (bendovi poput Flyer ili Detoura, uglavnom nekakav funky ili soul r'n'b i sl), dobri kokteli i dobro društvo..
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by cocky »

neko manje društvo, izuzetno dobra spiza... još bolje vino i neka dobra mjuza po mogučnosti uživo
mada mi ne pada napamet kako tj gdje bi to bilo izvedivo.. ako neko zna takvo mjesto neka javi ;)

i obavezno da počme popodne ili ranije predveče (penzija) :cer:
Last edited by cocky on 03 Mar 2010, 15:48, edited 1 time in total.
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by Fusion »

Andain wrote:U nekakvom manjem klubu s live svirkom (bendovi poput Flyer ili Detoura, uglavnom nekakav funky ili soul r'n'b i sl), dobri kokteli i dobro društvo..
Potpisujem.

-kokteli. :D
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by Alba Avis »

Super su mi afteri, osobito nakon izložba, premijera :cer:
Super su mi i podrumi, intimna atmosfera, neke večeri poezije- spoken poetry.
Super su mi i koncerti, isto tako u uskom krugu.
Super su mi vinski podrumi, tj. super mi je kad su dobro opremljeni :cer:, lijepo uređeni, pristojne temp.
Super su mi i ugodni restorani, usko društvo i mir, bez ikakvih prenemaganja i tako to.
Super su mi kućni, ne previše ljudi, sličinih interesa ( privrženost, faze ljubavi i tako to :cer: )
Svašta nešto mi je super.
Nikad kao Bane!
Rock Faerie

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by Rock Faerie »

Moje društvo, toplije vrijeme plesna glazba (najbolje neki dj), umjerena doza alkohola u krvi, svi veseli i opušteni bosi plešu po plaži... ah kad će to ljeto :ocaj:
i onda noćno kupanje i pijano spuštanje niz tobogan :love:
User avatar
onaona
pripravnica
pripravnica
Posts: 495
Joined: 22 Oct 2010, 19:09

Re: Kako izgleda vas idealni provod?

Post by onaona »

od kad sam solo,neznam ni kako to izgleda... :)
Prepreke. Prepreke vidiš tada, kad umakneš pogled sa cilja.
Post Reply