Festival vatrometa

Gdje izaci i kako se zabaviti. Preporuke i iskustva iz prve ruke.
Post Reply
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Festival vatrometa

Post by djurdja »

Od 1. do 3. srpnja 2011. ponovno će se održati Međunarodni festival vatrometa. Jedanaesti put zaredom na Bundeku će se okupiti najbolji i najmaštovitiji svjetski priznati pirotehničari. Od petka do nedjelje gledat ćemo nadmetanja pirotehničkih ekipa iz Rusije, Slovačke i Hrvatske.
Za Mirnovec pirotehniku kao organizatora, ovaj festival više je od same izvedbe – svake godine nastoji pružiti novi, neponovljivi utisak svojim posjetiteljima. Svaki vatromet predstavlja jedinstven i nezaboravan doživljaj koji zahtijeva pomno planiranje. Od ideje do realizacije vodi vas ekipa Mirnovec pirotehnike, jedinog hrvatskog poduzeća koje može izvesti pirotehničke efekte od kojih zastaje dah.
http://www.putovnica.net/pstyle/dogadan ... ndeku-2011



ja idem, meni to jako lijepo :)

a inace, ak niste znale, ovo u najavi na youtube kaj leti na raketi vam je ow :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Festival vatrometa

Post by MOANA »

ovo je jedan od razloga zašto mrzim svoj život :(
em nisam u gradu, em nisam mobilna, em zadnji vlak vozi u 24.00, em bi svima doma bilo čudno kada bih prespavala kod nekog u gradu :(

da, doista ponekad mrzim svoj život :smrc: :patnja:
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Festival vatrometa

Post by la pittura »

ja bih rado da sam blize. volim vatromete i ne znam dal mi je drazi vizuelni ili zvucni efekat. neka uziva ko ode. :)
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Re: Festival vatrometa

Post by piz_darija »

buduci da mi se sve odvija u neposrednoj blizini, prvu vecer, tj u petak, sam umalo strcala u podrum zgrade, jer nisam znala o cemu se radi, a kad se puca procedura je jednostavna. :hohoho:
ugl, bila sam sinoc, odlicno je, a i veceras cu... :)
Image
Post Reply